Modern technology gives us many things.

Unturned Rocket Tabanli Hamachi Server Kurma Youtube

Unturned Rocket Tabanlı Hamachi Server Kurma Youtube

Unturned Rocket Tabanlı Hamachi Server Kurma Youtube

Bu videom da unturned rocket tabanlı hamachi server kurulumunun nasıl yapıldığını gösterdim iyi seyirler !. Kısayolun hedefine yapıştıracağınız kod : nographics batchmode lanserver abccommands dosyasına yapıştıracağınız kodlar:daymode easyperspective bothcheats. Create a shortcut of that file and rename it (ur choice how) 8. right click on that shortcut. 9. go to properties. 10. in the target area after everything that's written there (basically the location of the file, don't touch that) after that information u type: batchmode nographics secureserver name of ur server. Unturned rocket mod diğer eklentiler için ana işletim işlevi görmekte olduğu için güncel rocket mod sürümü yüklü olmayan unturned sunucularında malesef eklenti yani pluginler çalışmamaktadır. kurma ve güncelleme. serverkurma olarak müşterilerimizin server ayarlarını istedikleri gibi fakat daha kısa sürede yapmaları. Unturned server kurma işlemi artık çok kolay. uzun yılların verdiği tecrübe ile en iyi ve en kaliteli unturned server hizmetini firmamız sunmaktadır. eğer sizlerde bir unturned serverı kurmak istiyorsanız hemen diğer memnun müşterilerimiz gibi sizlerde bizleri tercih edebilirsiniz.

Unturned Server Kurma 2 Hamachi Kullanımı 3 12 3 0 Youtube

Unturned Server Kurma 2 Hamachi Kullanımı 3 12 3 0 Youtube

There will be a .dll file in it. copy this .dll file. navigate back to your main unturned folder ( made by steam cmd ), then go to servers > [folder name] > rocket > plugins. you can now paste you .dll file here. run your server, then type in "shutdown". go back to your plugins folder. How to create an unturned server with hamachi? question. i'm so lost with searching up tutorials on the internet since most of them don't work, according to comments. if anyone could link me a video that works as of right now i would very much appreciate it. thanks!. So me n my friends want to open a unturned server. i downloaded hamachi, and created a network. problem is that i dont know how to connect to my own ….

Unturned Online Oynama Server Kurma Hamachi Youtube

Unturned Online Oynama Server Kurma Hamachi Youtube

Unturned Hamachi Server Kurma Nasıl Server A Girilir Youtube

Unturned Hamachi Server Kurma Nasıl Server A Girilir Youtube

Unturned Rocket Tabanlı Hamachi Server Kurma

bu videom da unturned rocket tabanlı hamachi server kurulumunun nasıl yapıldığını gösterdim iyi seyirler ! modded servers: youtu.be fs3c7p2pfm hamachi: vpn name (server name) port 27015 map pei unturned hamachiyle 3.11.3.1 online(hamachi)oynama. İndirme linki: cc.cc 7dey. merhaba arkadaşlar bu ilk videom umarım beğenirsiniz nographics batchmode secureserver name serverİsminiz port 25444 bu videoda "timed out" hatası alan oyuncularımıza nasıl bu hata giderilene kadar arkadaşları ile birlikte oynayabileceğini yapıştırcağınız kod: nographics batchmode secureserver server ismi İzlediğiniz için teşekkur ederim. hala ortak araniyor unturned yuklu olan birisi facebook sayfamiz facebook oyunsabrisi .tr32?fref=ts. unturned server benimki ler: unturnedpvp25.74.197.183:25444 unturnedpvp25.74.197.183:25444 1 gelirseniz oynarız :d. como instalar hamachi : watch?v=lh2ejgm951u código que va en el acceso de unturned server nographics batchmode secureserver bunu yazakcaksınız oraya ve larda koda dahildir ölece kopyalayın arkadaşlar oyundaki

Related image with unturned rocket tabanli hamachi server kurma youtube

Related image with unturned rocket tabanli hamachi server kurma youtube

Comments are closed.