Ajurlu Zikzak Yelek Hirka Ornegi

Zi̇kzak Ajurlu Bayan Hirka Modeli̇ Yapimi Türkçe Vi̇deolu örgüvakti

Zi̇kzak Ajurlu Bayan Hirka Modeli̇ Yapimi Türkçe Vi̇deolu örgüvakti

Örgü modelleri. yazlık ajurlu zikzak hırka yelek modeli. kadın hırkaların da angoralar v koton ipler ile yelek gibi modeller örebilirsiniz. 12 ve. katlarından oluşuyor. mutlaka bütün ilmekler den sonra 1 ilmek çok atarak hesaplayın. ajurlu yol desenli modele aralara da ufak kıza zikzaklı ajurlar ile model daha sevimli. oluyor. Ajur desenlerin yapılışı ile ortaya çıkan ajurlu zikzaklı Örgü modeli yapılışı. angora ip farkı ile pembe rengi şıklığını görüyorsunuz. Şiş Örneği Çok güzel şık duran bu model 4 ilmek ve katları ile yapılıyor. İlmek attıktan 3 ilmek daha ilave edilir. ajurların aralarında bulunan zikzak desenler 4 ilmek. Ajurlu yelek hırka modeli yapımı. hem bayanlara hemde çocuklara yapılacak olan örgü modellerinde sarfedilen yavru kartallar örneğini buradan öğrenebilirsiniz. İnsanlara fiziksel ve ruhsal terapi olarak tavsiye edilen örgü örmek, geri dönüşleri ile insanları cezbediyor. Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, en az benim kadar çok beğeneceğinizi düşündüğüm bu iki şiş ile zikzak ajurlu hırka yelek modellerinden olan ve eminim ki bitirdikten sonra etrafınızda görenlerinde hayran. Basit ajurlu yelek Örneği. sevgili hanımlar her türlü örgüde kullanabileceğiniz basit ajurlu örgü modelinin yapımını paylaşıyorum. bu modeli daha evvelce ördüğüm kız bebek yeleği yapımında kullanmıştım. modelin yapımını anlatmama karşın anlamayanlar olmuş ve yine anlatmamı istediler. hanımlar bilhassa bu.

Ajurlu Yelek örneği Youtube

Ajurlu Yelek örneği Youtube

1.076. ajurlu bebek yelek Örneği yapım. Örgü modelleri tariflerimize hız kesmeden devam ediyoruz en güncel örgü modeli tarifi paylaşımlarımıza bir yenisini daha ekliyoruz. bu yazımızda örgü severler. resimdeki gibi güzel bir kız bebek yeleği ya da değişik bebek yelekleri, bayan yeleği örmek amacıyla kurulabilecek çok. Sevgi hanım Şal,etol ve yazlık Şal modelleri örmek isteyen hanımlar için türkçe videolu açıklamalı ajurlu yelpaze Örgü modeli yapımını buradan izleyerek öğrenebilirsiniz. ajurlu ve Örnekli Örgü İğnesi şişler ile örülen Örnekler dışında size bugün tığ işi Örnek anlatımlı videolar da paylaştım. bu örnek. Ajurlu zikzak Örgü modeli yapılışı. bebe ipleri ya da yaza ideal ipler ile Örgülere yakışır bir ajurlu numune amacıyla bu güzel kemik sırtı örgü modelini uygulayabilirsiniz. kendinden örgü başlaması kıvrımlı olan örgüler atkı,Şal gibi modellerin yanı sıra kanepe,koltuk ya da yatak örtüleri amacıyla de uygulanır.

Zikzak Ajurlu çok şık Yelek Modeli Yapımı Elisiorgudukkani

Zikzak Ajurlu çok şık Yelek Modeli Yapımı Elisiorgudukkani

Ajurlu Zikzak Yelek Hırka Örneği

abone ol: dilekle%c3%96rg%c3%bcsaati ?sub confirmation=1 İnstagram: ajurluzigzagörgümodeli #strickmuster #schultertuch hem ön yüzde hem arka yüzde işlem gerektiren hem şık hem çok kolay ajurlu ajurluzigzagörgümodeli #örgümodelleri #örgüteknikleri bayan örgülerinin hepsinde kullanabileceğiniz ajurlu hoş bir örnek. lütfen videoyu beğenmeyi, yorumlarda düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın. hepsi ve daha fazlası için hemen tıklayın! merhabalar bu gün sizlerle şişle zikzak modeli yapımı paylaşıyorum yine şahane bir yelek modeli ister yelek ister hırka ne yelekmodelleri #örgümodelleri #knitting global : channel uc44kwk9fbaonjlyrdcdu pw merhaba arkadaşlar , kanalıma hoş geldiniz bugün sizlere yeni modellerimizden bir tanesini anlatmaya Çalışacağım. bu videoda sizlere ajurlu zikzak sarmış modelini anlatmaya çalıştım. Örneğimiz kolay ve her yerde kullanıma uygundur. umarım ajurlu zigzag Örgü modeli iki şiş örgü modelleri #zigzagörgümodeli #kolayörgü​ #ajurluörgü​ #örgümodeli​ not: en yeni bu videoda ajurlu zikzak örgü modelini anlatmaya çalıştım. umarım faydalı olmuştur yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Related image with ajurlu zikzak yelek hirka ornegi

Related image with ajurlu zikzak yelek hirka ornegi

Comments are closed.