9 10 Yas Boncuklu Bot Patik Yapimi

9 10 Yaş Boncuklu Bot Patik Yapımı Youtube

9 10 Yaş Boncuklu Bot Patik Yapımı Youtube

Merhaba sevgili arkadaşlarbu videomda sizlere boncuklu patik yapilisi, püsküllü patik yapılışı nı ayrıntılı olarak anlatmaya çalıştım. aynı zamanda tig isi l. Tunus işi boncuklu patik yapılışı. 1 yumak patik ipi kullanımı. tunus tığı 3 numara. kenar kısmı için tığ seçimi. 350 adet boncuk kullanımı. İlk olarak boncukları patik ipine aktaralım, patik yapımına burun kısmından başlıyoruz, ilk olarak 13 zincir çekelim, her zincirden bir ilmek çıkartalım, ilk ilmeği tek. Örgü boncuklu mektup patik yapımı nda, 3,5 numara şiş ve patiklik ip kullanılmış, patik modelimiz 37 38 numara ayağı uygun olacak şekilde yapılmış, tabii ki ayak numarası, kullanacağınız şişin kalınlığı ve ipinizin kalınlığına göre değişebilir, bunu dikkate almanızı tavsiye ederim. daha büyük ayaklar için. 16.ağu.2019 rabia ahmet durmuş adlı kişinin pinterest'te 122 kişi tarafından takip edilen "bebek botları" panosunu keşfedin. bebek bot, bebek, patikler hakkında daha fazla fikir görün. Patik modeli burun kısımdan başlamaktadır. İlk olarak altı zincir ve halka oluşturalım. İçine 16 ikili trabzan yapalım. trabzanları çift olmasına dikkat edelim. devamında üç zincir çekelim ve ikili trabzan yapalım ve her gözeneğe çift batalım ve toplamda 32 trabzan yapmış olacağız ve kaydırma tekniği ile birleştirelim.

Boncuklu Bot Patik Yapılışı Canım Anne

Boncuklu Bot Patik Yapılışı Canım Anne

İkİ ŞİŞ İle kolay bebek patİk yapimi. kolay bebek patik modelleri arasında yerini alacak, çok hoş görünen İki Şiş İle kolay bebek patik yapımı nı sizlerle paylaşıyorum, modelimizin yapımı gerçekten çok basit, başlayınca 1 saat içinde yaparak bebeğinize giydirebilirsiniz, dilerseniz çok güzel bir hediye de olabilir. Çeyizlik keçe tabanlı patik yapımı için önce keçe tabanlık sakallı ip ve metrelik satılan boncuklu şeritlere ihtiyacımız olacak. keçe tabanı önce belirli aralıklarla delerek ve bir sıra sakallı ip ile tığ gitmeliyiz. daha sonra yumuşak olan boncuklu şerit ile keçe tabanı dikerek birbirine birleştirmeliyiz. 1) etrafına 2 sıra sık iğne geçiyoruz. açık pembe renk ip ile örüyoruz. 2) 1 sıra sık iğne yapıyoruz. sık iğne sayıyoruz ki 50’yi geçmesin. 3) sonra burun kısmı için sadece 9 tane sık iğneyi yanlara tutturarak 3 sıra örüyoruz. 4) sonraki sırada 3 zincir çekip 2 sık iğne atlıyoruz ve gelen sık iğneye ipsiz.

O Kadar Güzel Olduki Bot Patik Yapımı Yapmayan Kalmasın Detaylı Anlatım Youtube

O Kadar Güzel Olduki Bot Patik Yapımı Yapmayan Kalmasın Detaylı Anlatım Youtube

Boncuklu Bot Patik Yapılışı Kış Mevsimi Geldiğine Göre Yeni Patik Modelleri Yapma Zamanı

Boncuklu Bot Patik Yapılışı Kış Mevsimi Geldiğine Göre Yeni Patik Modelleri Yapma Zamanı

Bebelere Yapilişi Basi̇t Ev Bot Patik Taban 1 Tari̇f Youtube

Bebelere Yapilişi Basi̇t Ev Bot Patik Taban 1 Tari̇f Youtube

9 10 Yaş Boncuklu Bot Patik Yapımı

merhaba sevgili arkadaşlar bu videomda sizlere boncuklu patik yapilisi, püsküllü patik yapılışı nı ayrıntılı olarak anlatmaya çalıştım Çok gÜzel bİr bot patİk ÇaliŞmasi yaptim arkadaŞlar. hepİnİze keyİflİ ÖrgÜler. very nice boots booties merhaba arkadaşlar Öncelikle kanalıma hoşgeldiniz kanalıma abone değilseniz eğer abone olursanız sevinirim bildirim tığ numaram : 3 1.7 mm İpim : kartopu flora bu modelin örme tabanlı olanını da çok istendi aşağıdaki linki tıklayıp örme tabanlı patİk İpİ *"3" numara tiĞ *252 adet boncuk yenidoğan bebek tabanı: youtu.be ex odkkdyjy 1 2 yaş bebek 9 12 ay bebekler İÇİn kadİfe İpten pÜskÜllÜ bot yapimi | bot yapimi | ÖrgÜ bot merhaba arkadaşlar bugün sizlere patik modelleri , patik , çeyizlik patik , örgü patik , kolay patik modelleri , patik yapımı , patik modelleri yapılışı , bayan patik vİdeolarimin devami İÇİn abone olmayi unutmayin lÜtfen. please do not forget to subscribe to the continuation of

Related image with 9 10 yas boncuklu bot patik yapimi

Related image with 9 10 yas boncuklu bot patik yapimi

Comments are closed.